Niespodzianka! Netflix szykuje serial "Minecraft". Pierwszy teaser

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Niespodzianka+Netflix+szykuje+serial+%22Minecraft%22.+Pierwszy+teaser-155861
Niespodzianka! Netflix szykuje serial "Minecraft". Pierwszy teaser
Netflix zaskoczył dziś fanów gier wideo. Właśnie ogłosił, że w przygotowaniu jest serial "Minecraft" inspirowany popularną grą wideo.

Animowany "Minecraft" nadchodziNetflix współpracuje przy tym projekcie z Mojang Studios, czyli firmą odpowiedzialną za powstanie gry.

O samej fabule serialu "Minecraft" na razie nic nie wiemy. Ujawniono jedynie, że będzie to komputerowa animacja. Serial ma mieć nowych bohaterów, których przygody pokażą świat gry w nowy, ekscytującym świetle.

Kto stoi za serialem, tego na razie nie podano. Netflix ogłosił jednak, że za samą animację odpowiadać będzie kanadyjskie studio WildBrain. Platforma współpracowała z nim już wielokrotnie m.in. przy serialach "Sonic Prime" i "Carmen Sandiego".

Teaser ogłaszający serial "Minecraft"
O grze "Minecraft""Minecraft" to gra z otwartym światem, w którym elementy eksploracji i walki łączą się z edytorem wirtualnych światów. Gracze mogą stworzyć z cyfrowych "klocków" praktycznie każdą konstrukcję, jaka im przyjdzie do głowy.

Serial animowany platformy Netflix nie jest jedynym fabularnym projektem powstającym na bazie gry. W kwietniu przyszłego roku do kin trafi aktorski film "Minecraft". Jego gwiazdą jest Jason Momoa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones