Filmowy "Minecraft" jednak powstanie! Jason Momoa gwiazdą

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmowy+%22Minecraft%22+jednak+powstanie+Jason+Momoa+gwiazd%C4%85-146189
Filmowy "Minecraft" jednak powstanie! Jason Momoa gwiazdą
W Hollywood nic tak naprawdę nie ginie. Dowód: filmowy "Minecraft". Aktorska adaptacja popularnej gry wideo pozostaje w planach od dekady. Za każdym razem, kiedy już o niej zapominamy, pojawia się informacja o nowym reżyserze czy gwieździe. Nie inaczej jest i teraz.

Jason Momoa gwiazdą filmowego "Minecrafta"Jak donosi portal The Hollywood Reporter Jason Momoa prowadzi rozmowy z producentami "Minecrafta". Jeśli zakończą się sukcesem, to gwiazda "Aquamana" zagra jedną z głównych ról.

GettyImages-1389642707.jpg Getty Images © David Livingston


Projekt ma też nowego reżysera. Jest nim spec od komedii Jared Hess, który znany jest z takich produkcji jako: "Napoleon Wybuchowiec", "Nacho Libre" i "Asy bez kasy".

"Minecraft" - kultowa gra, o której marzy Hollywood"Minecraft" to gra z otwartym światem, w którym elementy eksploracji i walki łączą się z edytorem wirtualnych światów. Gracze mogą stworzyć z cyfrowych "klocków" praktycznie każdą konstrukcję, jaka im przyjdzie do głowy.

Przez długi czas wyreżyserowaniem filmu zainteresowany był Shawn Levy (cykl "Noc w muzeum"). Po nim swoich sił próbował Rob McElhenney ("U nas w Filadelfii"). Czy tym razem twórcom pójdzie lepiej i film powstanie? Tylko czas pokaże.

Jakie gry chcielibyśmy zobaczyć na ekranie?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones