Nintendo Direct Mini 11.01 - najważniejsze informacje

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nintendo+Direct+Mini+11.01+-+najwa%C5%BCniejsze+informacje-126543
Dzisiaj po południu Nintendo opublikowało na swoim kanale "Nintendo Direct Mini", krótką prezentację kilku tytułów jakie zadebiutują na Switchu w najbliższych miesiącach. Warto pamiętać, że "Direct Mini" stanowił zawsze wprowadzenie do większego, standardowego "Directa", który debiutował kilkanaście dni później. Czy i tym razem tak będzie? Przekonamy się już niedługo. Pełen "Direct" możecie obejrzeć poniżej.Pełna lista zapowiedzi:

=> "The World Ends with You -Final Remix-" - uwielbiany przez graczy tytuł z Nintendo DS zadebiutuje w tym roku w odświeżonej edycji na Switchu.

=> "Pokkén Tournament DX" - gra otrzyma dwa płatne dodatki, które dodadzą łącznie dwa nowe grywalne Pokemony, dwie nowe pary wspierające nas w walce i nowe ubrania dla naszego bohatera

=> "Kirby Star Allies" - zaprezentowane nowe wideo z rozgrywki. Premiera 16 marca 2018 na Switcha.

=> "Dragon Quest Builders" - premiera już 9 lutego, a od dziś można pobrać demo z eShopu.

=> "Hyrule Warriors Definitive Version" - kompletna edycja wspólnego projekt Koei Tecmo i Nintendo trafi na Switcha wiosną tego roku. Gra poprzednio dostępna była na Wii U i 3DSa.

=> "Mario Tennis Aces" - nowy tennis z bohaterami ze świata Super Mario zmierza na Switcha. Premiera jeszcze tej wiosny.

=> "Ys VIII: Lacrimosa of DANA" - dostępny do tej pory na PC, PS4 i Vicie jRPG of studia Falcom trafi na Switcha latem tego roku.

=> "Super Mario Odyssey" - w lutym udostępniona zostanie aktualizacja dodająca nowy tryb zabawy (chowanie i szukanie balonów) oraz nowe ubrania dla Mario.

=> "SNK Heroines Tag Team Frenzy" - bijatyka z legendarnymi bohaterkami z gier SNK. Tytuł trafi na Switcha i PS4 w tym roku.

=> "ACA NEOGEO ART OF FIGHTING 2" - klasyczna bijatyka z NeoGeo już do pobrania z eShopu.

=> "Mario + Rabbids Kingdom Battle" - fabularne DLC z Donkey Kongiem zadebiutuje wiosną tego roku.

=> "PAYDAY 2" - port tej gry trafi na Switcha 23 lutego 2018.

=> "Fe" - indyk od Zoink Games i EA Originals zadebiutuje 16 lutego na PC, PS4, XONE i Switchu.

=> "Celeste" - nowa gra twórcy "Towerfall Ascension" zadebiutuje 25 stycznia na PC, PS4, XONE i Switchu.

=> "Donkey Kong Country: Tropical Freeze" - świetna odsłona serii z WiiU trafi 4 maja 2018 na Switcha. Nowością będzie grywalny Funky Kong, dzięki któremu gra będzie bardziej przystępna dla młodszych/początkujących graczy.

=> "Dark Souls Remastered" - odświeżona edycja pierwszego "Dark Souls" już 25 maja na PC, PS4, XONE oraz Switchu. Edycja na Switcha będzie działać w 1080/60 (TV) i 720/60 (tryb przenośny), na PS4 Pro i Xbox One X gra ma działać w 4K/60.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones