Nowa "Teksańska masakra" w lutym na Netfliksie. Zobacz pierwsze zdjęcia

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+%22Teksa%C5%84ska+masakra%22+w+lutym+na+Netfliksie.+Zobacz+pierwsze+zdj%C4%99cia-144760
18 lutego na platformie Netflix zadebiutuje "The Texas Chainsaw Massacre". To bezpośrednia kontynuacja kultowego horroru "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 1974 roku. Odpowiedzialne za realizację studio Legendary zaprezentowało na Twitterze pierwsze zdjęcia z filmu.      

Teksańska masakra piłą mechniczną: zobacz pierwsze zdjęcia

Przypomnijmy, że jak dotąd ostatnim filmem w pogmatwanym uniwersum "Teksańskiej masakry" był "Leatherface" z 2017 roku wyprodukowany przez Millennium Films dla Lionsgate'u. Studio utraciło jednak prawa do serii, a te trafiły z powrotem w ręce producenta oryginału  Kima Henkela. Filmowiec porozumiał się z Legendary Entertainment, które znane jest przede wszystkim z widowisk typu "Jurassic World", "Pacific Rim" i "Godzilla II: Król potworów", ale ma też na swoim koncie kilka horrorów (w tym "Krampusa. Ducha świąt").      

O czym opowie nowa "Teksańska masakra"?Twórcy "The Texas Chainsaw Massacre" postanowili zignorować wydarzenia ze wszystkich kontynuacji oryginalnej "Masakry". Nowy film odpowie na pytanie, co stało się z  Leatherface'em - potwornie oszpeconym mordercą-kanibalem - po tym, jak zamordował czwórkę nastolatków. To w zasadzie ta sama postać, która wciąż żyje – tłumaczy producent oraz pomysłodawca fabuły Fede Alvarez ("Martwe zło", "Nie oddychaj") - Naszym zdaniem ten facet prawdopodobnie zniknął po wszystkim, co zrobił.  Jak złapać gościa, który nosi maskę? Gdy ją zdejmie i ucieknie, bardzo łatwo jest mu się gdzieś ukryć. Nasza historia rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z oryginału. Leatherface ukrywał się bardzo długo, starając się być dobrym człowiekiem. Ludzie, którzy pojawią się w okolicy, obudzą giganta.

Główne role w "The Texas Chainsaw Massacre" zagrali  Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Mark Burnham, Moe Dunford, Olwen Fouéré, Alice Krige, Jacob Latimore, Nell Hudson, Jessica Allain, Sam Douglas, William Hope oraz Jolyon Coy. Horror wyreżyserował David Blue Garcia ("Tejano") według scenariusza Chrisa Thomasa Devlina ("Cobweb").

Oryginalna "Teksańska masakra piłą mechaniczną": zobacz zwiastun