Nowe "Tajemnice Los Angeles" wśród pilotów zamówionych przez CBS

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+%22Tajemnice+Los+Angeles%22+w%C5%9Br%C3%B3d+pilot%C3%B3w+zam%C3%B3wionych+przez+CBS-126864
Stacja CBS zleciła realizację czterech pilotów: "Red Line", "Main Justice", "L.A. Confidential" i "The Code". O czym opowiedzą seriale?


"Red Line" to opowieść o tym, co dzieje się, gdy biały policjant niechcący zabija czarnoskórego lekarza. Bohaterami będą członkowie trzech zaplątanych w sprawę rodzin, a historię poznamy z perspektywy każdej z nich. Scenariusz napisali Caitlin Parrish i Erica Weiss, a producentką będzie Ava DuVernay.

"Main Justice" to historia zainspirowana postacią polityka Erica Holdera: opowieść o najmłodszym w historii prokuratorze generalnym USA oraz burzliwym świecie Departamentu Sprawiedliwości. Autorem scenariusza jest Sascha Penn, a produkuje Jerry Bruckheimer.

"L.A. Confidential" to ekranizacja powieści Jamesa Ellroya "Tajemnice Los Angeles" (zekranizowanej już w 1997 przez Curtisa Hansona). Jej bohaterami jest trójka detektywów, reporterka i hollywoodzka aktorka, których ścieżki krzyżują się podczas śledztwa w sprawie serii brutalnych morderstw. Scenarzystą projektu jest Jordan Harper.

"The Code" opowie z kolei o najbystrzejszych amerykańskich żołnierzach, którzy stawią czoła największym wyzwaniom - na sali sądowej. Bohaterami serialu będą bowiem marines szkoleni na prawników. Twórcami projektu są Craig Sweeney i Craig Turk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones