Nowy serial HBO "Rozwód" od 10 października w HBO i HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/Nowy+serial+HBO+%22Rozw%C3%B3d%22+od+10+pa%C5%BAdziernika+w+HBO+i+HBO+GO-119767
W poniedziałek, 10 października, w HBO i HBO GO pojawi się nowa produkcja HBO "Rozwód". To słodko-gorzki serial opowiadający o małżeństwie, które decyduje się na rozstanie. Sarah Jessica Parker występuje tu nie tylko w roli głównej, ale również jako producentka serialu.


Laureatka czterech Złotych Globów Sarah Jessica Parker (serial HBO "Seks w wielkim mieście") wciela się w rolę Frances w nowym serialu HBO "Rozwód". Jako jej mąż Robert występuje nominowany do Oscara Thomas Haden Church ("Bezdroża"). Główna bohaterka serialu, Frances, po dramatycznym finale urodzinowego przyjęcia ich przyjaciółki Diane poważnie zastanawia się nad swoim długoletnim małżeństwem z Robertem. Gdy postanawia zażądać rozwodu, nie ma pojęcia, że jej decyzja będzie miała zupełnie niespodziewane konsekwencje.

Producentami serialu są Sarah Jessica Parker, Sharon Horgan, Alison Benson i Aaron Kaplan. Twórcami serialu są Sharon Horgan (serial "Catastrophe") i Paul Simms (serial HBO "Dziewczyny"). W produkcji pojawiają się również: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy Molly Shannon (serial HBO "Iluminacja") jako Diane, bezdzietna przyjaciółka Frances, która ma odnoszącego sukcesy męża i piękny dom; Talia Balsam (serial "Mad Men") w roli Dallas, przyjaciółki Frances, która jest zarówno wdową, jak i rozwódką; Tracy Letts (serial "Homeland") jako Nick, mąż Diane; Sterling Jerins ("World War Z") i Charlie Kilgore ("Moonrise Kingdom") jako Lila i Tom – dzieci Frances i Roberta.

Premiera nowego serialu HBO odbędzie się w poniedziałek, 10 października o godz. 21.10. Tego samego dnia produkcja będzie dostępna również w HBO GO, a pierwszy odcinek bez abonamentu będzie można oglądać już od rana 11 października, czyli następnego dnia.

*
Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.
Informacja sponsorowana