Nowy spin-off serialu "Bosch" opowie o detektyw badającej sprawy sprzed lat

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+spin-off+serialu+%22Bosch%22+opowie+o+detektyw+badaj%C4%85cej+sprawy+sprzed+lat+%E2%80%93+Filmweb-152906
Nowy spin-off serialu "Bosch" opowie o detektyw badającej sprawy sprzed lat
Platforma Prime Video zamówiła drugi spin-off serii detektywistycznej "Bosch". Niezatytułowany jeszcze projekt ("Untitled Renée Ballard") opowie o bohaterce o imieniu Renée Ballard, która kieruje nowym wydziałem w Los Angeles do spraw sprzed lat. PIerwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.

Serial "Bosch" i jego spin-offyWiemy, że w tym momencie seria Prime Video czeka na jeszcze jeden spin-off o detektywie Jerrym Edgarze, byłym partnerze głównego bohatera – Harry'ego Boscha (w tej roli Titus Welliver). Swoją rolę w nowej serii najprawdopodobniej powtórzy Jamie Hector

"Untitled Renée Ballard" opowie natomiast o bohaterce nieznanej dotąd widzom. Renée Ballard jest detektywką, która staje na czele nowego wydziału badającego sprawy sprzed lat. Kiedy wpadnie na trop większej zagadki, niż jej się początkowo wydawało, poprosi o pomoc samego Harry'ego Boscha. 

Na razie nie wiadomo, kto zagra główną bohaterkę. 

Serial będzie dostępny wyłącznie w Prime Video.

Oryginalny serial "Bosch" zadebiutował w 2014 roku i doczekał się 7 sezonów. Serial opowiada o tytułowym detektywie z wydziału zabójstw w Los Angeles, który przeprowadza trudne śledztwa. Jest to adaptacja serii książek autorstwa Michaela Connelly'ego.  

Obecnie widzowie mogą oglądać nowe odcinki z przygodami tytułowego bohatera w seri "Bosch: Dziedzictwo", którego 2. sezon zadebiutował już w Prime Video.

Zwiastun serialu "Bosch: Dziedzictwo"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones