OSCARY 2014: Ostatnia szansa, by głosować na faworytów!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/OSCARY+2014%3A+Ostatnia+szansa%2C+by+g%C5%82osowa%C4%87+na+faworyt%C3%B3w-103043
Już jutro o 15:00 kończymy naszą oscarową ankietę. To ostatni moment, by wytypować swoich własnych faworytów tegorocznego wyścigu po statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej. 
Zapraszamy wszystkich Filmwebowiczów do wzięcia udziału w naszej oscarowej ankiecie, którą znajdziecie w zakładce OSCARY 2014.

W tej chwili w kategorii "Najlepszy film" prowadzi "Wilk z Wall Street". Najwięcej głosów dla najlepszego aktora pierwszoplanowego zebrał na razie Leonardo DiCaprio, a na czele wyścigu aktorek pierwszoplanowych jest Cate Blanchett. Macie jeszcze szansę zmienić - albo podtrzymać - ten wynik!

Pod każdym tytułem/nazwiskiem znajduje się przycisk "głosuj" widoczny po najechaniu myszką. Kliknięcie go oznacza oddanie głosu. Głosować możecie we wszystkich kategoriach.

Przed Oscarami podsumujemy wyniki, by 2 marca przekonać się, na ile gust i intuicja użytkowników Filmwebu zgodne są z wyborami Akademii.

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce przeprowadzi transmisję 86. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Studio Oscarowe poprowadzą Tomasz Raczek i Kaja Klimek. Transmisja rozpocznie się o 2:30 w nocy z 2 na 3 marca. Poprzedzi ją półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Dolby Theatre, w którym odbędzie się uroczystość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones