Transmisja z Oscarów tylko w Canal+

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Transmisja+z+Oscar%C3%B3w+tylko+w+Canal%2B-103067
Podobnie jak w latach ubiegłych, CANAL+ jako jedyny nadawca w Polsce pokaże transmisję ceremonii wręczenia OSCARÓW® 2014. W oscarowy nastrój wprowadził widzów cykl filmów, które triumfowały podczas ubiegłorocznej gali. Cykl rozpoczął się w lutym i będzie miał swoją kontynuację w marcu.

   

1 marca widzowie będą mogli zobaczyć znakomity komediodramat "Poradnik pozytywnego myślenia". Film ten to prawdziwy festiwal brawurowych kreacji aktorskich. Obie role pierwszoplanowe (Bradley Cooper i Jennifer Lawrence) i drugoplanowe (Robert De Niro, Jacki Weaver) role otrzymały nominacje do Nagrody Akademii, z czego statuetkę wygrała Lawrence.

Cykl Oscarowe Filmy w CANAL+ zamknie 8 marca filmowa adaptacja musicalu na podstawie powieści Victora Hugo "Nędznicy". Zanim widowisko trafiło na wilki ekran, pobiło rekordy na deskach teatrów na całym świecie: najdłużej wystawiany musical wszech czasów (nieprzerwanie od 1985 roku) obejrzało ponad 60 milionów widzów w 42 krajach i 21 językach. Jego filmowa adaptacja zdobyła trzy Oscary: dla najlepszej aktorki drugoplanowej (Anne Hathaway), za charakteryzację i dźwięk oraz pięć innych nominacji, w tym za rolę Hugh Jackmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones