Od dziś "Dopóki piłka w grze" na Blu-ray i DVD

https://www.filmweb.pl/news/Od+dzi%C5%9B+%22Dop%C3%B3ki+pi%C5%82ka+w+grze%22+na+Blu-ray+i+DVD-93790
Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Obraz, który w Polsce ukazuje się bezpośrednio na Blu-ray i DVD, zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 8 marca!


Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu. Dzięki niemu kariery rozpoczęło wielu uznanych graczy. Niestety Gus jest już stary i mimo że się nie poddaje jego przełożeni coraz częściej kwestionują jego zdanie i coraz głośniej domagają się by wreszcie przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Chcąc udowodnić wszystkim, że mimo podeszłego wieku ma jeszcze coś do powiedzenia, Gus wyrusza w ostatnią, być może najważniejszą podróż w poszukiwaniu utalentowanych graczy. W wyprawie towarzyszy mu córka Mickey (Amy Adams) – błyskotliwa i przebojowa prawniczka. Relacje pomiędzy ojcem i córką nie są jednak dobre. Gus, który po śmierci żony sam musiał wychowywać dziecko, nie sprawdził się w roli samotnego rodzica, a jego największą miłością – jak twierdzi Mickey – zawsze był tylko baseball. Wspólna podróż i pierwsze od wielu lat spędzone razem dni, będą dla obojga szansą na odbudowanie wzajemnych relacji i wyjaśnienie wielu tajemnic z przeszłości.

Na swojej drodze Gus i Mickey spotykają Johnny'ego Flanagana (Justin Timberlake) – konkurencyjnego łowcę talentów, któremu bardzo podoba się Mickey...

Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-ray i DVD wzruszającego dramatu obyczajowego "Dopóki piłka w grze" w reżyserii dwukrotnie nominowanego do Oscara Roberta Lorenza, bliskiego współpracownika Clinta Eastwooda, z którym zrealizował wcześniej m.in. takie cenione filmy jak "Rzeka tajemnic" oraz "Listy z Iwo Jimy".

DODATKI DO WYDANIA BLU-RAY:
•    DOPÓKI PIŁKA W GRZE: ŚCIEŻKA KARIERY
Usiądź w pierwszym rzędzie i zobacz jak Clint Eastwood i Rob Lorenz opowiadają o swojej dwudziestoletniej współpracy, której kulminacją jest reżyserski debiut Lorenza.

•    DOPÓKI PIŁKA W GRZE: Z MIŁOŚCI DO BASEBALLA
Amy Adams i Justin Timberlake opowiadają o tym, jak identyfikowali się ze swoimi bohaterami.

DODATKI DO WYDANIA DVD :

•    DOPÓKI PIŁKA W GRZE: Z MIŁOŚCI DO BASEBALLA
Amy Adams i Justin Timberlake opowiadają o tym, jak identyfikowali się ze swoimi bohaterami
Udostępnij: