Odkryj edycję specjalną kart podarunkowych "HEROS" i podziel się magią kina z bliskimi

https://www.filmweb.pl/news/Odkryj+edycj%C4%99+specjaln%C4%85+kart+podarunkowych+%22HEROS%22+i+podziel+si%C4%99+magi%C4%85+kina+z+bliskimi-148533
Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny kogoś bliskiego? Zbliżają się święta, a Ty nie masz pojęcia co kupić dla swojego przyjaciela? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Kup jedną z kart podarunkowych Cinema City i pozwól swoim bliskim zdecydować, jaki film chcą obejrzeć na wielkim ekranie. Nie czekaj i podaruj bliskim prezent godny Oscara!


Już teraz możesz podarować superkartę swojemu Superbohaterowi! Wybierz Kartę Podarunkową z edycji specjalnej "Heros" i podziel się magią kina z najbliższymi! Teraz możesz wybrać kartę podarunkową w spersonalizowanej odsłonie. Może chcesz pokazać swoim rodzicom, że są dla Ciebie prawdziwymi superbohaterami, swojej dziewczynie lub chłopakowi, że jest jeden na milion albo przyjacielowi, że jest wyjątkowy w oryginalny sposób? Wybierz kartę podarunkową "Heros" i podziel się z nimi magią wielkiego ekranu.

Karty dostępne są w wersji: 2 bilety 2D z zestawem Duet lub 2 bilety VIP light, dostępne tylko w Cinema City Bonarka w Krakowie i Cinema City Wroclavia we Wrocławiu.

Wszystkie karty podarunkowe z edycji specjalnej "Heros" dostępne są do zakupu online lub w kasie kina, a do każdej karty zakupionej w kasie kina klient otrzymuje wyjątkową kopertę prezentową z miejscem na dedykację.

Dowiedz się więcej na: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/karta-podarunkowa
Informacja sponsorowana