Oops!... Lifetime Did It Again

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oops+...+Lifetime+Did+It+Again-119079
Stacja Lifetime zamawia kolejny film o współczesnych ikonach muzyki pop. Bohaterką najnowszej biografii będzie Britney Spears. Piosenkarkę zagra Natasha Bassett, którą niedawno mogliście oglądać w "Ave, Cezar!".

GettyImages-533595602.jpg Getty Images © Kevin Winter

GettyImages-494294730.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Film opowie burzliwe losy Spears. Rozpocznie się historią młodej dziewczyny, która próbuje i zyskuje międzynarodową sławę. Przyjrzy się kosztom emocjonalnym, jakie poniosła piosenkarka po rozwodzie swoich rodziców i obserwowanym przez media rozpadzie jej związku z Justinem Timberlakiem. Poruszone zostaną tematy jej szokująco krótkiego małżeństwa z przyjacielem z dzieciństwa i burzliwego związku z Kevinem Federline'em, jak również jej załamania nerwowego, którego efektem była utrata praw rodzicielskich i ubezwłasnowolnienie. Film będzie jednak historią odkupienia i pokaże, jak Spears przezwyciężyła swoje demony i powróciła w chwale.

Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Vancouver. Dla Lifetime obraz wyprodukuje Asylum Entertainment. Za kamerą stanie Leslie Libman ("Manson's Lost Girls").