Oto gwiazdy serialu "Ash Vs Evil Dead"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+gwiazdy+serialu+%22Ash+Vs+Evil+Dead%22-109748
Trwa kompletowanie obsady serialu "Ash Vs Evil Dead". Do Bruce'a Campbella dołączyli właśnie Ray Santiago i Dana DeLorenzo.


Campbell powróci w roli Asha, który spędził ostatnie 30 lat na unikaniu odpowiedzialności, dojrzałości i koszmarów martwego zła. Ale nowa plaga grożąca zniszczeniem ludzkości zmusi go w końcu do konfrontacji z demonami, tymi metaforycznymi i dosłownymi.

Santiago wcieli się w postać Pablo Simona Bolivara, emigranta o idealistycznych poglądach na świat, który stanie się pomagierem Asha, jego osobistym Sancho Panzą. Pablo niezachwianie wierzy w heroizm Asha i nie daje się zwieźć jego cynizmowi.

DeLorenzo zagra Kelly Maxwell, nieokrzesaną i popadającą w melancholię kobietę próbującą uciec przed własną przeszłością. Bardzo niechętnie przyłącza się do Asha i Pablo, by z czasem odkryć, że łowcy martwego zła mogą stać się dla niej nową rodziną.

Zdjęcia do serialu kręcone będą wiosną (czyli jesienią) w Nowej Zelandii. Premiera na antenie stacji Starz planowana jest na koniec 2015 roku.
Udostępnij: