Ash i martwe zło powrócą jeszcze w... ośmiu filmach?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ash+i+martwe+z%C5%82o+powr%C3%B3c%C4%85+jeszcze+w...+o%C5%9Bmiu+filmach-112722
Ash i martwe zło powrócą jeszcze w... ośmiu filmach?
źródło: materialy promocyjne
Bruce Campbell jest zachwycony swoim nowym serialem, "Ash vs. Evil Dead", gdzie gra główną rolę. Do tego stopnia, że przepowiada swojemu bohaterowi, Ashowi, kolejne filmy.


To nie serial o policjantach, lekarzach czy prawnikach. Tego typu programy sprawiają, że mam ochotę się powiesić, wyznał aktor i zapowiedział, że w telewizyjnym "Evil Dead" nie zabraknie krwi i gore. Ostatnio oślepłem na planie, zażartował. Musiałem wziąć prysznic, żeby móc otworzyć oczy. W serialu jest aż tyle krwi.

Choć jego gościnny udział w remake'u "Martwego zła" z 2013 roku jest niezwiązany z serialem, Campbell widzi przed Ashem świetlaną kinową przyszłość. Serial zmusi nas do zrobienia kolejnych filmów, twierdzi aktor. Potrzebujemy jeszcze osiem filmów. A już czwarty na pewno by się sprawdził.

Sam Raimi, twórca "Martwego zła" przyznał, że nie ma nic przeciwko kręceniu kontynuacji pod warunkiem, że Campbell w nich wystąpi.

W serialu zobaczymy Asha, który spędził ostatnie 30 lat na unikaniu odpowiedzialności, dojrzałości i koszmarów martwego zła. Ale nowa plaga grożąca zniszczeniem ludzkości zmusi go w końcu do konfrontacji z demonami, tymi metaforycznymi i dosłownymi.   

Pierwszy sezon będzie miał 10 30-minutowych odcinków. Premiera w Halloween, 31 października.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones