Asha czeka kolejny sezon walki z martwym złem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Asha+czeka+kolejny+sezon+walki+z+martwym+z%C5%82em-114212
Spokojnie, Ash, piła mechaniczna i martwe zło nie znikną szybko z waszych ekranów. Na kilka dni przed emisją premierowego odcinka serial "Ash vs. Evil Dead" został przedłużony na drugi sezon. 


Jeden sezon to za mało, by zaspokoić apetyt, który rósł wśród fanów przez ostatnie dwie dekady, powiedział Carmi Zlotnik ze stacji Starz, która emituje serial. Wczesne pozytywne reakcje fanów i prasy oraz zapotrzebowanie na większą ilość historii sprawiły, że przygody Asha Williamsa nie skończą się na pierwszym sezonie.

Na razie nie potwierdzono oficjalnie, ile epizodów będzie miała druga seria - ale prawdopodobnie powieli ona 10-odcinkowy format pierwszego sezonu. Kiedy premiera? W drugiej połowie 2016. Oczywiście w głównej roli wystąpi Bruce Campbell. Prawdopodobnie zobaczymy również Lucy Lawless. Producentami będą ponownie Sam Raimi, Bruce Campbell i Robert Tapert, a Craig DiGregorio powróci jako showrunner.

Raimi, twórca oryginalnego "Dolar za martwego (1998)Martwego zła" oraz jego dwóch sequeli, wyreżyserował pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Obiecywał jednak fanom, że jeśli serial zostanie przedłużony na kolejny sezon, on też wróci za kamerę.
Udostępnij: