PREMIERA: Kidman i Grant w zwiastunie serialu HBO "Od nowa"

https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Kidman+i+Grant+w+zwiastunie+serialu+HBO+%22Od+nowa%22-138803
PREMIERA: Kidman i Grant w zwiastunie serialu HBO "Od nowa"
26 października na HBO i HBO GO zadebiutuje miniserial "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych. Poniżej prezentujemy Wam premierowo jego nowy zwiastun.


"Od nowa" to historia Grace i Jonathana Fraserów (Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Twórcą serialu jest David E. Kelley mający na koncie m.in. wielokrotnie nagradzane "Wielkie kłamstewka". Scenariusz powstał na motywach powieści Nie chciałaś wiedzieć pióra Jean Hanff Korelitz. Za kamerą stanęła Susanne Bier ("Nocny recepcjonista", "Tuż po weselu").


W obsadzie znaleźli się także: Edgar Ramirez ("American Crime Story: Zabójstwo Versace", "Carlos") jako detektyw Joe Mendoza; Ismael Cruz Cordova ("Berlin Station") jako Fernando Alves; Matilda De Angelis jako Elena Alves; Lily Rabe ("American Horror Story") jako Sylvia Steinetz; Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") jako Haley Fitzgerald; Noah Jupe ("Słodziak", "Ciche miejsce") jako Henry Fraser, 12-letni syn Grace i Jonathana; Sofie Gråbøl ("Gentleman Jack") jako Catherine Stamper; oraz Donald Sutherland jako Franklin Reinhardt - ojciec Grace, emerytowany finansista i kochający dziadek, który opiekuje się rodziną, kiedy wychodzą na jaw zaskakujące fakty.

"Od nowa" składa się z 6 odcinków.
Udostępnij: