Paul Giamatti w serialu "Star Trek: Starfleet Academy". Będzie partnerował Holly Hunter

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paul+Giamatti+w+serialu+%22Star+Trek%3A+Starfleet+Academy%22.+B%C4%99dzie+partnerowa%C5%82+Holly+Hunter-156046
Paul Giamatti w serialu "Star Trek: Starfleet Academy". Będzie partnerował Holly Hunter
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
Realizowany przez Paramount+ serial "Star Trek: Starfleet Academy" ma nową gwiazdę. Jak informuje The Hollywood Reporter, do Holly Hunter dołączył Paul Giamatti – laureat trzech Złotych Globów, ostatnio nominowany do Oscara za rolę w "Przesileniu zimowym".

Paul Giamatti i Holly Hunter w "Star Trek: Starfleet Academy". Co wiemy o serialu?


W "Star Trek: Starfleet Academy" Holly Hunter wcieli się w postać kapitanki i kanclerki Gwiezdnej Floty. Paulowi Giamattiemu przypadła rola czarnego charakteru. Ma to być człowiek o mrocznej przeszłości powiązany z jednym z kadetów akademii. W oficjalnym opisie produkcji czytamy:

W "Star Trek: Starfleet Academy" poznamy grupę młodych kadetów, którzy wspólnymi siłami próbują zrealizować marzenie nadziei i optymizmu. Pod czujnym i wymagającym okiem swoich instruktorów odkryją, czego trzeba, by zostać oficerami Gwiezdnej Floty, nawigując między rozkwitającymi przyjaźniami, burzliwymi sporami, pierwszymi miłościami i nowym wrogiem, który zagraża zarówno Akademii, jak i całej Federacji.

Zdjęcia planowane są na lato tego roku. Obowiązki showrunnerów i producentów wykonawczych będą pełnić Alex Kurtzman i Noga Landau.

TOP: najlepsze role Paula Giamattiego


"Przesilenie zimowe" Alexandra Payne'a przyniosło Paulowi Giamattiemu drugą w karierze nominację do Oscara. Pierwszą – w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy – otrzymał w 2006 roku za występ w "Człowieku ringu". Przypominamy odcinek programu TOP, w którym Łukasz Muszyński wybiera jego najlepsze role:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones