Holly Hunter gwiazdą serialu "Star Trek: Starfleet Academy". Zdjęcia ruszą latem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Holly+Hunter+gwiazd%C4%85+serialu+%22Star+Trek%3A+Starfleet+Academy%22.+Zdj%C4%99cia+rusz%C4%85+latem-155706
Holly Hunter gwiazdą serialu "Star Trek: Starfleet Academy". Zdjęcia ruszą latem
źródło: Getty Images
autor: Earl Gibson III
Jakiś czas temu informowaliśmy, że Paramount+ przygotowuje serial z uniwersum Star Trek. Przeczytaj: Nowy serial "Star Trek" opowie o Gwiezdnej Akademii. Teraz dowiedzieliśmy się, że jego gwiazdą będzie Holly Hunter.

Co wiemy o "Star Trek: Starfleet Academy"?


W "Star Trek: Starfleet Academy" Holly Hunter wcieli się w postać kapitanki i kanclerki Gwiezdnej Floty. W oficjalnym opisie produkcji czytamy:

W "Star Trek: Starfleet Academy" poznamy grupę którzy młodych kadetów, którzy wspólnymi siłami próbują zrealizować marzenie nadziei i optymizmu. Pod czujnym i wymagającym okiem swoich instruktorów odkryją, czego trzeba, by zostać oficerami Gwiezdnej Floty, nawigując między rozkwitającymi przyjaźniami, burzliwymi sporami, pierwszymi miłościami i nowym wrogiem, który zagraża zarówno Akademii, jak i całej Federacji.

Zdjęcia planowane są na lato tego roku. Obowiązki showrunnerów i producentów wykonawczych będą pełnić Alex Kurtzman i Noga Landau.

Najważniejsze role Holly Hunter


Holly Hunter w 1994 roku odebrała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za występ w "Fortepianie" Jane Campion. Była też nominowana za role w "Telepasji", "Firmie" i "Trzynastce". W jej filmografii znajdziemy takie filmy jak "Arizona Junior", "Psychopata", "Crash: Niebezpieczne pożądanie", "Bracie, gdzie jesteś?", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" czy "I tak cię kocham". W ostatnich latach grywała przede wszystkim w serialach, m.in. "Tu i teraz", "Sukcesji" czy "Panu Burmistrzu".

TOP: najlepsze seriale sci-fi. Na którym miejscu "Star Trek"?


Przypominamy odcinek programu TOP, w którym Jakub Popielecki wybiera najlepsze seriale sci-fi. Na którym miejscu znalazł się "Star Trek"? Zobaczcie krótkie wideo:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones