Czy to możliwe? "Hostel" jako serial. Paul Giamatti gwiazdą

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka.+Eli+Roth+szykuje+serialow%C4%85+wersj%C4%99+cyklu+%22Hostel%22.+Paul+Giamatti+b%C4%99dzie+gwiazd%C4%85-155460
Czy to możliwe? "Hostel" jako serial. Paul Giamatti gwiazdą
Tym razem Daniel Richtman naprawdę zaskoczył. Jego najnowszy przeciek z Hollywood brzmi niezwykle intrygująco. Otóż Eli Roth chce powrócić do cyklu "torture porn", a gwiazdą ma być dwukrotnie nominowany do Oscarów trzykrotny zdobywca Złotych Globów.

"Hostel" - szczytowe osiągnięcie "torture porn". Co wiemy o nowym projekcie?Pierwszy "Hostel" miał swoją premierę w 2005 roku, kiedy to w kinach trwała moda na ekstremalnie brutalne slashery szybko określone mianem "torture porn". Pierwsze dwie części cyklu przyniosły sławę reżyserowi właśnie za sprawą sadystyczny scen, jakie się w nich znalazły.


"Hostel" był historią grupy turystów, którzy odwiedzają słowacką prowincję. Początkowo świetnie się bawiąc, dwójka znajomych uświadamia sobie w końcu, że zostali wplątani w sytuację, z której prawdopodobnie nie wyjdą żywi.

Teraz Eli Roth chce powrócić do tego świata. Zamiast jednak kręcić kolejny film, planuje serial. A zagraniem jednej z głównych ról jest Paul Giamatti.

Aktor znany jest przede wszystkim ze swoich świetnych kreacji w cenionych produkcjach. Ma na swoim koncie nominacje do Oscarów za role w filmach "Człowiek ringu" i "Przesilenie zimowe". Jednak w wywiadach często deklaruje swoją miłość do horrorów. Może więc w końcu postanowił pójść za głosem serca.

Czy powyższe rewelacje się potwierdzą? Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków.

Zwiastun filmu "Hostel"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones