Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Paul+Walker+nie+%C5%BCyje-100848

Paul Walker nie żyje

  • Reuters
  • autor: łm
  • Inne
Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość z Kalifornii. W wypadku samochodowym zginął gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" Paul Walker. Aktor miał zaledwie 40 lat.

1.jpg


Do zdarzenia doszło w sobotę popołudniu w Valencii. Walker i jego partner biznesowy Roger Edas jechali z dużą prędkością nowym Porsche GT. Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo lub słup, a następnie stanął w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Warto nadmienić, że Walker był pasażerem pojazdu, a nie jego kierowcą.

Aktor gościł na wystawie samochodowej w Santa Clarita. Była to impreza charytatywna, podczas której zbierano pieniądze dla ofiar tajfunu na Filipinach.

Na razie nie wiemy, jak śmierć gwiazdora wpłynie na realizację "Szybkich i wściekłych 7". Zdjęcia do filmu rozpoczęły się niedawno w Atlancie i po krótkiej przerwie miały przenieść się w styczniu do Abu Zabi.

Na wieść o wypadku grający z Walkerem w "Szybkich i wściekłych" Vin Diesel napisał: Bracie, będę za tobą bardzo tęsknił. Brak mi słów. Niebo zyskało nowego Anioła. Spoczywaj w pokoju.

Aktor osierocił 15-letnią córkę, Meadow.

zobacz też: