"Szybcy i wściekli" wjechali na Netflix

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli%22+wjechali+na+Netflix-137360
Jeśli narzekacie ostatnio na nudę, Netflix przygotował dla Was zastrzyk adrenaliny. Na platformę streamingową wjechało właśnie siedem części "Szybkich i wściekłych". Kultowa seria z plejadą gwiazd kina akcji (m.in. Vin Diesel, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson i nieodżałowany Paul Walker) z pewnością dostarczy Wam mocnych wrażeń. Gotowi na jazdę bez trzymanki? 

***Policjant w przebraniu infiltruje gang z Los Angeles podejrzany o porywanie ciężarówek. Nieoczekiwanie zakochuje się w siostrze przywódcy kryminalistów.

***Były gliniarz Brian łączy siły z przyjacielem po odsiadce, by przetransportować brudne pieniądze na zlecenie podejrzanego przedsiębiorcy.

***Akcja trzeciej części popularnej serii rozgrywa się w Tokio, dokąd uliczny rajdowiec Sean Boswell zostaje odesłany przez zaniepokojoną rodzinę.

*** Uciekinier Dominic Toretto łączy siły ze swoim nemezis, Brianem OConnerem, aby pokonać wspólnego wroga w tej dynamicznej odsłonie znanej serii pościgowej.

***Brian i Mia uwalniają Doma z więzienia i uciekają do Brazylii, aby stworzyć ekipę wyścigową. Przy okazji stawiają czoła dilerowi narkotyków, który chce ich zabić.

*** Dominic Toretto wraz z ekipą znów wyruszają na ulice. Tym razem mogą sobie wyjeździć odkupienie dawnych grzechów. Ostro i bez trzymanki po całej Europie.

*** Ekipa najszybszych przestępców pod słońcem zaczyna normalne życie, ale ktoś ma z nimi rachunki do wyrównania. To koniec sielanki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones