Pięciopalowy Hotel Transylwania otwiera się na telewidzów

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pi%C4%99ciopalowy+Hotel+Transylwania+otwiera+si%C4%99+na+telewidz%C3%B3w-112419
Sony postanawiać kuć żelazo, jeszcze zanim zrobi się gorące. Nie poczekawszy na wyniki finansowe "Hotelu Transylwania 2", studio już zapowiedziało realizację spin-offu w postaci serialu telewizyjnego.


Niestety na "Hotel Transylvania" przyjdzie nam trochę poczekać. Projekt będzie miał swoją premierę nie wcześniej jak w 2017 roku. Za jego realizację odpowie kanadyjskie studio Nelvana.

W oryginalnym Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

Serial ma się skupić na przygodach nastoletniej Mavis i jej przyjaciół. Na razie nie jest jasne, czy głosu ponownie użyczy Selena Gomez. Nie wiemy również, jaką rolę odgrywać w nim będzie Genndy Tartakovsky, reżyser kinowej wersji i autor takich kultowych seriali animowanych jak "Samuraj Jack" i "Laboratorium Dextera".
Udostępnij: