Adam Sandler rezerwuje pokój w animacji twórcy "Laboratorium Dextera"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adam+Sandler+rezerwuje+pok%C3%B3j+w+animacji+tw%C3%B3rcy+%22Laboratorium+Dextera%22-75277
Adam Sandler ("Żona na niby") jest jedną z gwiazd, która użyczy głosu bohaterom trójwymiarowej animacji "Hotel Transylvania". Obraz reżyseruje Genndy Tartakovsky autor "Laboratorium Dextera".

Bohaterem filmu ma być Simon Van Helsing, ostatni z linii łowców potworów. Jednak, zamiast je zabijać, Van Helsing zamierza doprowadzić do pokoju pomiędzy krwiożerczymi stworami a ludzkością. A wszystko to przez kobietę. Simon jest bowiem zakochany ze wzajemnością w córce Drakuli, Mavis. Sam Drakula zresztą nie jest już krwawą bestią, a właścicielem kurortu funkcjonującego jako schronienie dla prześladowanych stworów z legend.

Sandler użyczy głosu właśnie Drakuli. Kevin James będzie Frankensteinem a Fran Drescher jego narzeczoną. Steve Buscemi i Molly Shannon zagrają parę wilkołaków bardzo zajętych wychowywaniem szczeniąt. Cee Lo Green zagra mumię Egipcjanina, który zapewniał przed wiekami rozrywkę faraonowi. David Spade użyczy głosu Quasimodo, dzwonnikowi z Notre Dame i zapalonemu kucharzowi. W obsadzie jest także Andy Samberg.
Udostępnij: