Wow! Cóż za triumf. "Między nami żywiołami" hitem Disney+

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Platforma+Disney%2B+ma+wielki+przeb%C3%B3j.+To+animacja+Pixara+%22Mi%C4%99dzy+nami+%C5%BCywio%C5%82ami%22-152119
Wow! Cóż za triumf. "Między nami żywiołami" hitem Disney+
źródło: Materiały prasowe
Platforma Disney+ triumfuje. Animacja studia Pixar "Między nami żywiołami" okazała się prawdziwym hitem. W ciągu pierwszych pięciu dni została obejrzana 26,4 mln.

"Między nami żywiołami" w Top10 premier wszech czasów na Disney+Disney+ jako wskaźnik oglądalności uznaje łączny czas spędzony przez użytkowników platformy na oglądaniu danego tytułu podzielony przez czas jego trwania.

Tak licząc "Między nami żywiołami" jest największą premierą Disney+ tego roku i jedną z dziesięciu premier w historii platformy. Ostatnią animacją, która uzyskała podobny (lub większy) wynik była inna produkcja Pixara "To nie wypanda".


"Między nami żywiołami" - miała być klapa, był hit"Między nami żywiołami" było drugą produkcją studia Pixar, którą Disney zdecydował się wprowadzić do kin po tym, jak przez kilka lat wszystkie filmy wytwórni trafiały bezpośrednio na platformę Disney+.

Weekend otwarcia nie wskazywał na to, że będzie hit. "Między nami żywiołami" zarobiło zaledwie 30 milionów dolarów w pierwszy weekend w amerykańskich kinach. Jednak film uzyskał tak wysoką opinię wśród widzów, że ostatecznie wpływy powiększyły się pięciokrotnie, co rzadko się zdarza. Animacja była też wielkim hitem na świecie i ostatecznie zdołała zarobić prawie 500 milionów dolarów.

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Zwiastun filmu "Między nami żywiołami"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones