Player stoi dobrymi serialami

https://www.filmweb.pl/news/Player+stoi+dobrymi+serialami-144270
Player stoi dobrymi serialami
Player dba, aby jego widzowie nie mieli czasu na nudę. Idąc śladem największych platform streamingowych, wciąż dodaje do swojej biblioteki nowe treści. Wśród nich nie brakuje produkcji Player Original, które cieszą się ogromną popularnością.
 
Już teraz możecie obejrzeć bijącą rekordy popularności "Skazaną" z Agatą Kuleszą czy "Pajęczynę" – nowy serial z Joanną Kulig. Polecamy też przepełnioną emocjami "Kontrolę" Nataszy Parzymies (drugi sezon w drodze!) oraz reality show "Prince Charming".
 
Wkrótce do biblioteki serwisu dołączą nowe programy i seriale Player Original. Będą wśród nich reality show "Żony Miami", "Chyłka – Oskarżenie", czyli finałowy sezon historii mecenas Joanny Chyłki. Z pewnego źródła wiemy, że w przyszłym roku nastąpi premiera "Behawiorysty" z Robertem Więckiewiczem, a także zadebiutuje w Playerze drugi sezon "Nieobecnych".
 
Poniżej przedstawiamy cztery seriale, które polecamy Waszej uwadze:
 


Inspiracji dla tego 7-odcinkowego serialu Player Original dostarczyła mało znana historia z późnego PRL-u. Bohaterką "Pajęczyny" jest Kornelia Titko, córka wybitnej fizyczki jądrowej Teresy Titko, która w rozwijanym za czasów Gierka programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy. Prowadzone przez nią badania przerwała śmierć w wypadku samochodowym. Po latach Kornelia, sama robiąca błyskotliwą karierę naukową, postanawia odkryć prawdę. Czy tragiczny wypadek rzeczywiście był nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności? A może komuś zależało, aby Polska nigdy nie stała się atomową potęgą?
 
W roli głównej będąca jednym z największych aktorskich odkryć ostatnich lat Joanna Kulig. Towarzyszy jej plejada polskich gwiazd, m.in. Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Rafał Mohr i Przemysław Sadowski.

***  
 


Zbliża się piąty, finałowy sezon "Chyłki". W serialu "Chyłka – Oskarżenie" grana przez Magdalenę Cielecką bohaterka podejmie się sprawy byłego działacza opozycji, który odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo. Ksiądz Mieleszko przekonuje prawniczkę, że mężczyzna został niesłusznie oskarżony. Czy Chyłce uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody? 
 
Producentka Dorota Chamczyk zapowiada, że w "Oskarżeniu" nie zabraknie emocji. Nastąpi kulminacja wątków znanych z poprzednich sezonów, m.in. relacje Chyłki z Langerem juniorem (Jakub Gierszał) i Zordonem (Filip Pławiak).

***  
 


Ten kameralny serial poruszył serca milionów widzów na całym świecie, m.in. w Brazylii, Indiach, USA czy Chinach.  Historia burzliwej miłości dwóch studentek rozgrywająca się na tle współczesnej Warszawy została doceniona za odważne, a zarazem subtelne przedstawienie relacji bohaterek, sprawną realizację i chemię między odtwórczyniami głównych ról, czyli Adriannę Chlebicką i Ewelinę Pankowską.
 
"Kontrola", początkowo pomyślana jako szkolna etiuda, zyskała ogromną popularność na YouTubie. To skłoniło jej twórczynię, studentkę WSF Nataszę Parzymies, do nakręcenia kontynuacji i przekształcenia jej w serial, którego pierwszy sezon już teraz możecie zobaczyć w Playerze. Drugi sezon trafi do biblioteki serwisu już w grudniu tego roku.

***  
 


"Behawiorysta" to kolejny serial będący adaptacją bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Jego bohaterem jest grany przez Roberta Więckiewicza Gerard Edling, były prokurator i ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Zostaje on nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu szaleńca, który wziął na zakładników uczniów i nauczycieli jednej z miejskich szkół. Rozpoczyna się gra, w której stawką jest ludzkie życie.
 
Producent Tomasz Cichoń mówi o serialu tak:
 
"Behawiorysta" to gęsty w znaczenia pojedynek między niepokornym prokuratorem Gerardem Edlingiem a brutalnym mordercą, który upublicznia swoje zbrodnie w sieci. To opowieść-ostrzeżenie o czasach, w których przemoc staje się spektaklem, a internet narzędziem do sterowania opinią publiczną. Temat ten jest dziś tak aktualny, że nie powinien nikogo przed ekranem pozostawić obojętnym.
 
Zdjęcia powstają w Warszawie i okolicach, Opolu oraz Małopolsce. Ośmioodcinkowy serial zadebiutuje w Playerze już za kilka miesięcy.
Informacja sponsorowana