Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+Lady+Gaga+Ursul%C4%85+w+aktorskiej+%22Ma%C5%82ej+Syrence%22-130251

Plotka: Lady Gaga Ursulą w aktorskiej "Małej Syrence"?

  • ScreenRant
  • autor: mp
  • Filmy
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Disney szykuje widowisko "The Little Mermaid". Będzie to aktorska wersja słynnej animacji "Mała Syrenka". Oficjalnie o projekcie niewiele wiadomo. Jednak po sieci krąży cała masa spekulacji.

merm.jpg


Najnowsza plotka głosi, że w filmie może wystąpić Lady Gaga ("Narodziny gwiazdy"). Źródłem tych rewelacji jest portal The DisInsider. Sugeruje on, że Lady Gaga miałaby zagrać czarny charakter, złowrogą wiedźmę Ursulę. Disney nie komentuje tej plotki.

Jeśli ta plotka potwierdzi się i jeśli prawdą okażą się sierpniowe rewelacje, że Ariel zagra Zendaya, to można byłoby spokojnie oczekiwać musicalu najwyższej próby. Tym bardziej, że za kamerą ma stanąć Rob Marshall, reżyser "Chicago".

Bohaterką filmu będzie niezależna księżniczka Ariel. Syrenka marzy o tym, by odrzucić ogon i stać się częścią świata ludzi. W końcu zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która wprawdzie przemienia Ariel w człowieka, ale w zastaw zabiera jej najcenniejszy skarb – przepiękny głos. Dziewczyna będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych okolicznościach i uporządkować sprawy w obu światach.

zobacz też: