Polecamy filmy i seriale, które warto nadrobić, zostając w domu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Polecamy+filmy+i+seriale%2C+kt%C3%B3re+warto+nadrobi%C4%87%2C+zostaj%C4%85c+w+domu-137122
Powoli mija kolejny tydzień kwarantanny. Jeśli zdecydowaliście się zostać w domach, z pewnością stanęliście przed pytaniem, jak spędzić ten czas. My proponujemy oczywiście oglądanie filmów i seriali.

Żeby Wam w tym pomóc, codziennie publikujemy nowy przewodnik, co oglądać. Poniżej znajdziecie wszystkie nasze polecanki z ostatniego tygodnia.


Siedzicie w domu w kilka osób? Polecamy 5 filmów do obejrzenia z całą rodziną.A może jesteście sami? Oto nasze filmowe propozycje na kwarantannę w pojedynkę.Jeśli chcecie oderwać się od ponurej rzeczywistości i wybrać w podróż w nieznane, mamy dla Was z kolei najbardziej odjechane serialeJeśli nie potrzebujcie ukojenia nerwów, dobrą propozycją są z kolei najlepsze dokumenty o wstrząsających zbrodniach....po obejrzeniu których możecie zrelaksować się, oglądając najlepsze dokumenty przyrodnicze.


W nadchodzącym tygodniu będziemy mieć dla Was kolejne teksty z propozycjami.

Zachęcamy Was również do odwiedzenia sekcji #ZOSTAŃWDOMU, gdzie znajdziecie więcej tytułów filmów, seriali i gier, które pomogą Wam spędzić czas domowej kwarantanny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones