Potwór-Liam-Neeson trafi do kin później

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Potw%C3%B3r-Liam-Neeson+trafi+do+kin+p%C3%B3%C5%BAniej-119150
Studio Focus Features przesuwa premierę dramatu fantasy "Siedem minut po północy" z Felicity Jones i Liamem Neesonem. Zamiast 21 października - jak początkowo planowano - film zadebiutuje w kilkudziesięciu wybranych amerykańskich kinach 23 grudnia, a do szerokiej dystrybucji wejdzie dopiero 6 stycznia. Światowa premiera filmu wciąż będzie jednak miała miejsce 10 września na festiwalu w Toronto.


Zmiana podyktowana jest zapewne chęcią uniknięcia box-office'owego starcia z kilkoma innymi dużymi tytułami. 21 października amerykańską premierę mają również "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" z Tomem Cruisem, komedie "Keeping Up with the Joneses" oraz "Boo! A Madea Halloween", horror "Ouija: Narodziny zła" i dramat "I'm Not Ashamed". Innymi słowy: jest ciasno, a walka o widza będzie zacięta. Unik wydaje się więc rozsądnym zagraniem.

"Siedem minut po północy" to ekranizacja powieści Patricka Nessa. Jej bohaterem jest chłopiec, który radzi sobie z byciem prześladowanym w szkole i chorobą swojej matki, uciekając w świat fantazji i zaprzyjaźniając się z tajemniczym potworem (granym przez Neesona

Reżyseruje J.A. Bayona ("Sierociniec").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones