Poznajcie szczegóły i gwiazdy serialu od twórców "Matriksa" i "Babilon 5"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+szczeg%C3%B3%C5%82y+i+gwiazdy+serialu+od+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Matriksa%22+i+%22Babilon+5%22-105762
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, rodzeństwo Wachowskich ("Matrix") i J. Michael Straczynski ("Babilon 5") połączyli siły, by stworzyć serial "Sense8". Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o projekcie, tylko tyle że zostanie wyprodukowany dla Netflix. Teraz, dzięki Straczynskiemu, poznaliśmy szczegóły fabuły."Sense8" będzie historią ośmiu osób z różnych części świata, którzy w efekcie tragicznego wydarzenia zostali połączeni ze sobą mentalnie i emocjonalnie. Mogą nie tylko rozmawiać ze sobą, jakby stali obok siebie, ale nie mają przed sobą żadnych tajemnic, wszystkie skrywane w mrokach duszy sekrety dla połączonych widoczne są jak na dłoni. Teraz muszą zrozumieć, co im się przydarzyło i dlaczego. Jednocześnie będą musieli uciekać przed organizacją, która chce ich schwytać, by ich testować i kroić, by zrozumieć, w czym tajemnica ich więzi.

Akcja serialu ma się rozgrywać w Chicago, San Francisco, Londynie, Seulu, Mumbaju, Berlinie, stolicy Meksyku, Nairobi i na Islandii. Ośmioro bohaterów zagrają: Brian J. Smith, Tuppence Middleton, Aml Ameen, Doona Bae, Miguel Ángel Silvestre, Tena Desae, Max Riemelt i Jamie Clayton. W obsadzie są także: Naveen Andrews, Daryl Hannah, Freema Agyema, Alfonso Herrera, Erendira Ibarra i Terrence Mann.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones