Premiera drugiego sezonu "Znaków" już dziś w AXN!

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+drugiego+sezonu+%22Znak%C3%B3w%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+AXN-137024
"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.


W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Serial to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Serial wyreżyserowali Jakub Miszczak ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Licencja na wychowanie") i Monika Filipowicz ("Przyjaciółki", "Linia życia"). Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają Wojciech Miłoszewski ("Prokurator", "Wataha"), Błażej Przygodzki ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Policjantki i Policjanci", "Licencja na wychowanie"), Katarzyna Berenika Miszczuk (seria powieści "Kwiat paproci") i Marzena Podgórska ("Licencja na wychowanie", "Na sygnale").

Pierwszy sezon "Znaków" swoją premierę miał w październiku 2018 roku w AXN.

Premiera drugiego sezonu
"Znaków" już 7 kwietnia o 22:00 w AXN.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones