Premiera serialu "Znaki" już 10 października

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+%22Znaki%22+ju%C5%BC+10+pa%C5%BAdziernika-130068
10 października na kanale AXN premierę będzie miała najnowsza lokalna produkcja stacji, serial "Znaki". 8-odcinkową historię będzie można oglądać w każdą środę o godz. 22:00 w AXN. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę SujeckąMałgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.


"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Znaki wyreżyserowali Jakub Miszczak ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Licencja na wychowanie") i Marcin Ziębiński ("Kiedy rozum śpi", "Dublerzy"). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Policjantki i Policjanci", "Licencja na wychowanie"), Paulina Murawska ("Ultraviolet", "Komisarz Alex", "Być jak Kazimierz Deyna"), Wojciech Miłoszewski ("Wataha", "Prokurator"). Za realizację odpowiada ATM Grupa.

Premiera "Znaków" odbędzie się 10 października o godz. 22:00 w AXN.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones