Premiera serialu "Absentia" 26 września o godz. 22:00 w AXN

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+%22Absentia%22+26+wrze%C5%9Bnia+o+godz.+22%3A00+w+AXN-124928
26 września o godz. 22:00 w AXN zadebiutuje serial "Absentia"

Agentka FBI, po 6 latach zagadkowej nieobecności, wraca do rodzinnego Bostonu. Musi rozwiązać zagadkę swojego zaginięcia i stawić czoła nowej rzeczywistości, w której wszyscy jej bliscy ułożyli sobie życie na nowo. 


Grana przez Stanę Katic Emily Byrne, podczas pościgu za seryjnym, mordercą zniknęła bez śladu, a policja uznała ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie.  Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

Stanę Katic widzowie znają m.in. z serialu "Castle" oraz filmu "007 Quantum of Solace", gdzie grała u boku Daniela Craiga. Stana jest także producentką wykonawczą "Absentii". Męża głównej bohaterki gra Patrick Heusinger, którego można oglądać w takich produkcjach, jak "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" czy "To tylko seks". W serialu zobaczymy także Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brakea ("Gra o tron"). 

Reżyserem oraz producentem wykonawczym nowej produkcji SPT Networks jest Oded Ruskin ("False flag"). Wśród producentów są także: Maria Feldman ("False flag", "Fauda", "Homeland"), Matt Cirulnick i Julie Glucksman. Scenariusz pilotażowego odcinka napisała Gaia Violo.

Premiera serialu "Absentia" we wtorek 26 września o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones