Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Prequel+%22Obcego%22+ze+scen%C4%85+gejowskiego+gwa%C5%82tu-66307

Prequel "Obcego" ze sceną gejowskiego gwałtu

alien.jpg
Miesiąc temu australijska strona What's Playing opublikował tekst, w którym ujawniała szczegóły prequela "Obcego". Tekst szybko zniknął ze strony, lecz teraz powraca. Jeśli jesteście ciekawi, o czym opowie film, czytajcie dalej.

Film skoncentruje się na obcej rasie, którą ludzie po latach nazywać będą Space Jockeyami. Jest to rasa niezwykle rozwinięta, przemierzająca kosmos i zajmująca się terraformowaniem planet. W jednej ze scen telepatycznie zmuszają dwóch niewolników-mężczyzn o imionach Fin i Karik, by uprawiali ze sobą seks. Ponoć nie wiedzą, że są to osobniki jednej płci i zmuszają ich do seksu w celach prokreacyjnych.

Gemma Arterton zagra członkinię załogi o imieniu Truks. W załodze jest też Olivier, postać przypominająca szeregowiec Vasquez z "Obcego - decydujące starcie". Nie jest wykluczone, że w filmie pojawi się także Lance Henriksen.

Co do znanych nam wszystkim Obcych, to w filmie pojawią się dopiero w drugiej jego połowie. Mają wyglądać inaczej niż w dotychczasowych filmach. Space Jockeye wykorzystują stwory jako biologiczne narzędzia w procesie terraformowania planet.

I jak wam się podobają te pomysły?

zobacz też: