Producentka o Sydney Sweeney: "Nie jest ładna, nie umie grać". Aktorka odpowiada

Daily Mail, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Producentka+Carol+Baum+krytycznie+o+Sydney+Sweeney.+Aktorka+odpowiada-155123
Producentka o Sydney Sweeney: "Nie jest ładna, nie umie grać". Aktorka odpowiada
źródło: Getty Images
autor: Robert Smith
Choć obecnie Sydney Sweeney przyciąga uwagę całego Hollywood, nie każdy rozumie popularność aktorki. Do tego grona zalicza się Carol Baum, producentka m.in. filmów "Nierozłączni", "Ojciec panny młodej" i "Buffy - postrach wampirów". Niedawno publicznie skomentowała popularność gwiazdy znanej z "Tylko nie ty" i "Euforii", krytycznie odnosząc się do jej talentu aktorskiego i wyglądu. Sweeney postanowiła odpowiedzieć na te słowa.

Carol Baum o Sydney Sweeney: "Nie jest ładna, nie umie grać"Podczas spotkania po seansie filmu "Nierozłączni", Baum skomentowała fenomen aktorki. Powiedziała: – Nie rozumiem fenomenu Sydney Sweeney. Chciałam obejrzeć w samolocie jeden z jej filmów. Chciałam się dowiedzieć kim ona jest i dlaczego wszyscy o niej mówią. 


Producentka wybrała niedawną komedię romantyczną, "Tylko nie ty". – Obejrzałam ten nieoglądalny film, i przepraszam każdego, komu się podobał; tę komedię romantyczną, w której para się nienawidzi. Zapytałam moich uczniów: "Wyjaśnijcie mi to. Dziewczyna nie jest ładna, nie umie grać. Dlaczego wszyscy o niej mówią?".

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Osoba reprezentująca Sweeney udostępniła oświadczenie, w którym czytamy:

Jakie to smutne, że kobieta, która ze swojej pozycji może dzielić się wiedzą i doświadczeniem, zamiast tego postanawia zaatakować inną kobietę. Jeśli jest to przykład zachowania, które wyciągnęła z dekad pracy w przemyśle filmowym oraz uważa, że jest warte uczenia swoich studentów, to raczej powód do wstydu. Niesprawiedliwe dyskredytowanie innej kobiety i producentki wiele mówi o charakterze pani Baum.

"Niepokalana": zobacz zwiastun nowego filmu z Sydney SweeneyNiedługo na ekranach kin pojawi się kolejny film ze Sweeney w roli głównej. W horrorze "Niepokalana" zagrali też Álvaro Morte, Benedetta Porcaroli i Simona Tabasco. Poniżej zwiastun produkcji:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones