Przebierz się i przyjdź na "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują"!

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Przebierz+si%C4%99+i+przyjd%C5%BA+na+%22Comic-Con+Epizod+V%3A+Fani+kontratakuj%C4%85%22-90758
Już za tydzień - 23 listopada - na ekrany wybranych kin w Polsce wejdzie film Morgana Spurlocka, twórcy słynnego "Super Size Me", opowiadający o jednym z największych na świecie festiwali popkultury. O miejscu, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem, gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów. Tym miejscem jest Comic-Con w San Diego, gdzie raz do roku bije serce całego amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.

"Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują" premierowo pojawi się w 5 miastach w Polsce, a ci z widzów, którzy podczas pierwszego weekendu przyjdą do kina przebrani za ulubione postaci z filmów, komiksów, gier, seriali, czy książek mogą liczyć na nagrody. Pierwszych 10 przebranych osób podczas każdego seansu będzie mogło kupić bilet za połowę ceny, natomiast spośród tych, którzy przyślą do Gutek Film zdjęcie z kina w przebraniu wybierzemy najlepsze kostiumy i nagrodzimy komiksami oraz filmami na DVD.

Zdjęcia można wysyłać do końca listopada na adres szymon@kultura.com.pl

Lista kin, w których premierowo będzie grany film:

Kino Luna (Warszawa)
Kino Wisła (Warszawa)
Kino Pod Baranami (Kraków)
Kino Kika (Kraków)
Kino Pionier (Szczecin)
Kino Nowe Horyzonty (Wrocław)
Kino Światowid (Katowice)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones