Przeszłość nadejdzie raz jeszcze - w kinach i reżyserskiej wersji

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Przesz%C5%82o%C5%9B%C4%87+nadejdzie+raz+jeszcze+-+w+kinach+i+re%C5%BCyserskiej+wersji-106627
Niedawno informowaliśmy, że rozszerzona wersja komiksowej superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" pojawi się jeszcze w tym roku na wydaniu Blu-ray. Ta informacja jest już nieaktualna. Rzeczone wydanie obejrzymy w domach dopiero w przyszłym roku. Wcześniej natomiast reżyserską wersję filmu zobaczymy... w kinie.


Jeden z dyrektorów marketingu Foxa, James Finn, zapowiedział kinową reedycję filmu Bryana Singera na 2015 rok. Dopiero później wzbogacony o nowe sceny film obejrzymy na Blu-ray. Jeszcze w 2014 natomiast obejrzymy na DVD i Blu-ray pierwotną, znaną nam dobrze wersję.

Czego spodziewać się w rozszerzonym wydaniu filmu? Na pewno więcej Rogue (Anna Paquin) - jednej z czołowych postaci filmowego uniwersum, która w ostatnim filmie pojawiła się w ledwie jednym ujęciu. Reżyser wyciął cały, dziesięciominutowy wątek Rogue, między innymi sekwencję akcji ratunkowej, której podejmują się Magneto, Profesor X oraz Iceman.

Ostatni film był połączeniem dwóch serii o "X-Menach". Zobaczyliśmy więc młode wersje Profesora X, Magneto w osobach McAvoya i Fassbendera oraz starsze wersje w osobach Stewarta i McKellena.
Udostępnij: