Matthew Vaughn chciał wprowadzić młodego Wolverine'a już w "Przeszłości, która nadejdzie"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matthew+Vaughn+chcia%C5%82+wprowadzi%C4%87+m%C5%82odego+Wolverine%27a+ju%C5%BC+w+%22Przesz%C5%82o%C5%9Bci%2C+kt%C3%B3ra+nadejdzie%22-109797
Gdyby Matthew Vaughn, reżyser "X-Men: Pierwszej klasy" nie zainteresował się projektem pt. "Kingsman: Tajne służby" i jednak - zgodnie z początkowymi planami - nakręcił "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", film mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Sami oceńcie, czy dobrze się stało.


Vaughn zdradził ostatnio, że miał pomysł, by już w poprzedniej części "X-Menów" wprowadzić nową, młodszą wersję Wolverine'a - tak jak będzie to zrobione w najnowszej odsłonie "X-Men: Apocalypse" z innymi bohaterami. Starsze wersje Jean Grey (Famke Janssen), Storm (Halle Berry) i Cyclops (James Marsden) mają zastąpić młodzi aktorzy, odpowiednio - Sophie Turner, Alexandra Shipp i Tye Sheridan. Vaughn chciał, by w "Przeszłość, która nadejdzie" pojawił się zarówno młody Wolverine, jak i Hugh Jackman, który wchodziłby w interakcję ze swoim nowym wcieleniem.

Na razie wciąż nie wiadomo, czy w "Apocalypse" Hugh Jackman w ogóle się pojawi. Jego angaż nie został do tej pory potwierdzony. Nie wiemy też jeszcze, czy powrócą na pożegnanie Famke Janssen, Halle Berry i James Marsden. Chociaż odejście starej ekipy było nieuniknione - seria składająca się z pięciu filmów i dwóch spin-offów właśnie obchodzi swoje piętnaste urodziny, a aktorzy grający od lat te same postaci podlegają tym samym prawom czasu co wszyscy - zobaczenie ich wszystkich razem na ekranie po raz ostatni na pewno byłoby miłym ukłonem w stronę fanów serii.

Vaughn nie powiedział, kogo miał na celowniku w swoich planach jako młodego Wolverine'a. Premiera "Apocalypse" przewidziana została na maj 2016 roku.