Wersja reżyserska "X-Men: PKN" ma być "zupełnie nowym doświadczeniem"

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wersja+re%C5%BCyserska+%22X-Men%3A+PKN%22+ma+by%C4%87+%22zupe%C5%82nie+nowym+do%C5%9Bwiadczeniem%22-109060
Czekacie na rozszerzoną wersję "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie"? Wygląda na to, że czekanie się opłaci, bo nowa edycja filmu na Blu-ray i DVD, zatytułowana "Rouge Cut", ma być czymś więcej niż zwyczajną wersją reżyserską.

W rozmowie z fanami na Twitterze, James Finn, jeden z dyrektorów marketingu w Fox Home Entertainment, zapowiedział, iż na płytce nie znajdziemy ani oryginalnej, kinowej wersji filmu, ani znanych już dodatków. Całość - zarówno rozszerzony film, jak i nowe bonusy - ma uzupełniać pierwsze wydanie, a jednocześnie być zupełnie "świeżym doświadczeniem".

Co dokładnie Finn ma na myśli, przekonamy się już najbliższego lata. Jedno jest pewne: producenci z Foxa wiedzą, co robią - konkurencja z Marvel Studios, Sony i DC nie śpi, więc podgrzewanie zainteresowania serią przed premierą "X-Men: Apocalypse" to teraz priorytet studia.

Zgodnie z tytułem, w nowej wersji więcej czasu ekranowego dostanie Rogue (Anna Paquin) - jedna z czołowych postaci filmowego uniwersum, która w ostatnim filmie pojawiła się w ledwie jednym ujęciu. Reżyser wyciął cały, dziesięciominutowy wątek Rogue, między innymi sekwencję akcji ratunkowej, której podejmują się Magneto, Profesor X oraz Iceman.
Udostępnij: