Przygotujcie się na nowe "Kryminalne zagadki Las Vegas"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Przygotujcie+si%C4%99+na+nowe+%22Kryminalne+zagadki+Las+Vegas%22-138852
Przygotujcie się na nowe "Kryminalne zagadki Las Vegas"
źródło: Getty Images
autor: CBS Photo Archive
W telewizji CBS trwają prace nad nową odsłoną serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". W głównych rolach mają powrócić William Petersen i Jorja Fox.

Emitowany w latach 2000-2015 serial przez długi czas był jedną z flagowych produkcji CBS. Wkrótce doczekał się także trzech spin-offów: "CSI: Kryminalnych zagadek Miami" (2002-2012), "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" (2004-2013) oraz "CSI: Cyber" (2015-2016).

Serial przedstawiał pracę policjantów zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Bohaterowie używali najnowszych technologii, aby bez problemu rozwikłać najtrudniejsze zagadki kryminalne. Scenariusze odcinków powstawały na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania.

Petersen, który pożegnał się z "Las Vegas" po 9. sezonie, ponownie wcieli się Gila Grissoma. Fox raz jeszcze zagra Sarę. Grissom i Sara byli ulubioną parą fanów "CSI", a romans bohaterów był jednym z najczęściej dyskutowanych wątków serialu.

Fabuła nowej odsłony prezentuje się następująco: w obliczu zagrożenia, które może doprowadzić do zamknięcia laboratorium kryminalnego, genialny zespół śledczych musi z powrotem powitać starych przyjaciół i zastosować nowe techniki, aby chronić i służyć sprawiedliwości w mieście grzechu.
Udostępnij: