Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Aquamana%22+zostaje+w+DC+Universe.+Szykuje+%22Swamp+Thing%22-128085

Reżyser "Aquamana" zostaje w DC Universe. Szykuje "Swamp Thing"

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale
Wszystko wskazuje na to, że James Wan nie kończy swojej przygody z ekranizacją komiksów DC Comics. Reżyser "Aquamana" wyprodukuje bowiem aktorski serial "Swamp Thing".

swamp-thing.jpg


Projekt zadebiutuje w przyszłym roku na nowej platformie streamingowej Warner Bros. i DC Comics zwanej DC Universe. Wcześniej swoją premierę na niej będą miały: aktorski serial "Titans" i animowany serial "Young Justice: Outsiders".

W planach DC Universe jest też "Metropolis". Niedawno pisaliśmy, że projekt trafił do kosza. Jak się okazuje, wylądowała w nim jedynie obecna wersja serialu o Lois Lane i Lexie Luthorze. Sam pomysł wciąż jest aktualny i Warner Bros.TV spróbuje znaleźć nowy sposób, by serial stał się rzeczywistością.

Tymczasem "Swamp Thing" będzie historią Abby Arcane, która pracuje dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. Kiedy w jej rodzinnej miejscowości Houma w stanie Luizjana wybucha epidemia wywołana przez zrodzonego na pobliskich mokradłach wirusa, wraca, by na miejscu badać chorobę. Tak poznaje i zakochuje się w naukowcu imieniem Alec Holland. Niestety wkrótce mężczyzna ginie. Kiedy jednak potężne siły docierają do Houmy, by wykorzystać niezwykłe właściwości mokradeł dla własnych, niezbyt etycznych celów, Abby odkryje tajemnice bagien i dowie się, że potencjalna miłość jej życia nie jest martwa...

Autorami fabuły są: Mark Verheiden ("Ash kontra martwe zło") i Gary Dauberman (który współpracował z Wanem przy okazji "Annabelle", jej kontynuacji i spin-offie "Obecności 2").

3 21

zobacz też: