Ridley Scott szykuje nowego "Obcego". Nie zobaczycie go w kinach

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ridley+Scott+szykuje+serial+w+%C5%9Bwiecie+%22Obcego%22-155751
Ridley Scott szykuje nowego "Obcego". Nie zobaczycie go w kinach
Uniwersum Obcego w ostatnim czasie mocno się rozrosło. A to jeszcze nie koniec. Jak donosi Daniel Richtman, Ridley Scott ma w przygotowaniu kolejny projekt. Niestety (na szczęście?) nie jest to film kinowy.

Ridley Scott i Obcy – co nas czeka?Jeśli wierzyć Richtmanowi, Ridley Scott planuje realizację serialu osadzonego w uniwersum Obcego. Nie jest to pierwszy tego rodzaju projekt. Noah Hawley szykuje na przyszły rok swój serial w tym uniwersum. Scott jest jego producentem. Richtman twierdzi jednak, że w nowy projekt Scott będzie zaangażowany dużo bardziej.

Daniel Richtman nie podaje żadnych szczegółów projektu. Ostatnim serialem Ridleya Scotta, w który zaangażował się bardziej niż tylko jako producent, pozostaje 'Wychowane przez wilki", choć w przygotowaniu jest też serial sensacyjny Apple'a "Sinking Spring".


Tymczasem serial "Alien", nad którym pracuje Noah Hawley, najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę na FX (i Hulu) na początku przyszłego roku. Jego ostateczny tytuł nie został jeszcze ogłoszony.

Wiemy za to, że będzie to prequel kinowego cyklu. Akcja serialu została bowiem osadzona pod koniec XXI wieku. Jedną z gwiazd jest Timothy Olyphant, któremu przypadła w udziale rola androida imieniem Kirsh, mentora i nauczyciela Wendy (Sydney Chandler), głównej bohaterki serialu.

A już wkrótce do kin zawita "Obcy: Romulus", którego akcja rozgrywa się pomiędzy pierwszym a drugim filmem kinowym.

Teaser filmu "Obcy: Romulus"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones