Ekipa Kropliczanki wraca na plan! Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu "THE OFFICE PL"

Informacja sponsorowana / /
https://www.filmweb.pl/news/Rozpocz%C4%99%C5%82y+si%C4%99+zdj%C4%99cia+do+czwartego+sezonu+%22THE+OFFICE+PL%22-156209
Ekipa Kropliczanki wraca na plan! Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu "THE OFFICE PL"
źródło: materialy promocyjne
Będzie grubo, grubiej, najgrubiej! I to już od pierwszego odcinka. Twórcy serialu, niezmiennie idąc pod prąd, porywają się na świętości i wyśmiewają stereotypy, ubierając wszystko w inteligentną szyderę biurowych perypetii i biznesu po polsku. Na ekran powrócą kultowe już postaci z Darkiem Wasiakiem, Michałem Holcem i odmienioną tym razem Patrycją Kowal(ską) na czele, a z kryminału wróci Łuki. Jako jedyni poza amerykańską wersją robimy już czwarty sezon, który jeszcze w tym roku ukaże się w serwisie CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM.      

Kliknij TUTAJ i przejdź do CANAL+ online, by poznać pełną ofertę serwisu. Dostęp do pakietu z serialami i filmami już od 19 zł/mies. przez cały rok w CANAL+ online.


"THE OFFICE PL" to serialowy fenomen wszech czasów. Rzeczywistość biurowych absurdów pokazana jak w soczewce jest zawsze aktualna, a wielu widzów odnajdzie w niej analogię do własnego życia w korpo. Trzy sezony polskiej wersji światowego hitu pozwoliły zbudować nam lojalny fan base oczekujący kontynuacji. Widzowie doceniają tu nie tylko specyficzny humor oraz niepoprawne żarty wszelkiej maści i koloru, ale też ich odniesienie do współczesnego świata, w którym żyjemy, ​mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

***
Serial reżyseruje, jak w we wszystkich poprzednich sezonach, Maciej Bochniak. Head writerem pozostaje Łukasz Sychowicz, który po raz kolejny pracował nad odcinkami z Jakubem Rużyłło, Mateuszem Zimnowodzkim i Mateuszem Płochą. Dodatkowo team scenariuszowy wspierała przy najnowszym sezonie Karolina Norkiewicz. Za kamerą – Paweł Chorzępa. Za kostiumy odpowiada Hanka Podraza, za charakteryzację Iza Woldańska, scenografię Marcin Malisz, montaż Alan Zejer i Nikodem Chabior. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką, Rafała Kowalskiego, Adama Bobika, Monikę Kulczyk, Mateusza Króla, Monikę Obarę, Marcina Pempusia, Jana Sobolewskiego, Milenę Lisiecką. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński. Producentkami ze strony CANAL+ Polska – Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones