Russell Crowe wciąż w akcji. Tym razem powalczy z kartelem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Russell+Crowe+wci%C4%85%C5%BC+w+akcji.+Tym+razem+powalczy+z+kartelem+%E2%80%93+Filmweb-155453
Russell Crowe wciąż w akcji. Tym razem powalczy z kartelem
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Russell Crowe ponownie łączy siły z reżyserem "Nieobliczalnego" – Derrickiem Bortem. Panowie przygotują tym razem wspólnie thriller pod tytułem "Bear Country". Crowe wcieli się w nim w właściciela klubu, który zadziera z kartelem narkotykowym.

"Bear Country" – fabuła


Bohaterem filmu jest starzejący się właściciel klubu. Pewnego dnia zostaje okradziony przez zamaskowanego bandytę. To zdarzenie sprawia, że jego marzenia o rzuceniu wszystkiego, sprzedaniu interesu i odjechaniu w siną dal z ukochaną staje się bardziej odległe niż kiedykolwiek wcześniej. Na domiar złego na celownik biorą go sobie członkowie niebezpiecznego kartelu. 

Podstawą fabuły jest powieść Thomasa Perry'ego pod tytułem "Strip". Scenariusz napisał Borte wraz z Danielem Fortem
Jeden z producentów filmu, Mark Fasano, zapowiedział, że "Bear Country" zatrzyma widzów na krawędzi fotela, serwując mnóstwo akcji i zwrotów akcji.

Russell Crowe – najnowsze projekty


Po "Księdze luster" i "Strefie wroga" Russell Crowe już wkrótce pojawi się na ekranie w widowisku "Kraven Łowca" z Aaronem Taylorem-Johnsonem w roli głównej. Aktualnie zdobywca Oscara za "Gladiatora" (nominowany także za "Piękny umysł" i "Informatora") pracuje nad filmem historycznym "Nuremberg", gdzie wciela się w nazistę Hermanna Göringa. 

Russell Crowe w zwiastunie filmu "Kraven Łowca"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones