Russell Crowe wyprzedzi Christophera Nolana?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Russell+Crowe+wyprzedzi+Christophera+Nolana-137722
Russell Crowe wyprzedzi Christophera Nolana?
źródło: Getty Images
autor: Michael Loccisano
Mimo pandemii Stany Zjednoczone przygotowują się do obchodów Święta Niepodległości. Pisaliśmy już o planach przyspieszenia premiery musicalu "Hamilton", który trafi na platformę Disney+ już 3 lipca. Kolejnym tytułem, który widzowie w USA będą mogli zobaczyć wcześniej, jest thriller psychologiczny "Unhinged" z Russellem Crowe'em w roli głównej.

Choć istnieje ryzyko, że nie wszystkie multipleksy wznowią do tego czasu działalność, odpowiedzialne za produkcję Solistice Stuidios podjęło decyzję o przesunięciu zaplanowanej na początek września premiery na 1 lipca. Tym samym to prawdopodobnie właśnie "Unhinged", a nie "Tenet" Christophera Nolana, będzie pierwszym filmem, który trafi do amerykańskich kin po ich ponownym otwarciu. 

Film opowiada o niewinnym z pozoru incydencie, który przeradza się w przerażający koszmar. Pewna kobieta, zirytowana zachowaniem innego kierowcy, trąbi na niego. Mężczyzna wpada w furię i postanawia się zemścić. Scenariusz napisał Carl Ellsworth ("Niepokój"), a za reżyserię odpowiada Derrick Borte ("Niedościgli Jonesowie").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones