Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+zdj%C4%99cia+do+%22Fantastycznych+zwierz%C4%85t+2%22-123871

Ruszają zdjęcia do "Fantastycznych zwierząt 2"

  • Deadline
  • autor: jp
  • Filmy
Dziś ruszają zdjęcia do niezatytułowanego na razie sequela filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wytwórnia Warner Bros. ujawniła opis fabuły i nazwiska nowych aktorów, którzy dołączyli do obsady.

Fantastic-Beasts-and-Where-to-Find-Them-Poster-Villain.jpg

Scenariusz napisała J.K. Rowling, a akcja filmu będzie toczyć się w 1927 roku - tym razem w Londynie. Widowisko ma być pełne nawiązań do serii o Harrym Potterze, które "zadowolą fanów".

Gellert Grindelwald zgodnie z obietnicą ucieka z więzienia i zbiera armię zwolenników, wynosząc czarodziejów ponad zwykłych ludzi. Jedyna osoba, która może go powstrzymać, to jego były przyjaciel, Albus Dumbledore. Ale Dumbledore będzie potrzebował pomocy czarodzieja, który już wcześniej spotkał się z Grindelwaldem – swojego byłego studenta, Newta Scamandera. Podczas nowych przygód Newt ponownie spotka Tinę, Queenie i Jacoba. Ale jego misja wystawi na próbę ich przyjaźń. Wspólnie będą musieli stawić czoła zagrożeniom coraz bardziej niebezpiecznego i podzielonego świata magii.

Nowe twarze w obsadzie to Claudia Kim (jako kobieta pracująca w czarodziejskim cyrku), William Nadylam (jako czarodziej Yusuf Kama), Ingvar Sigurdsson (jako łowca nagród Grimmson), Ólafur Darri Ólafsson (jako Sknder, kierownik czarodziejskiego cyrku) oraz Kevin Guthrie (jako szef Magicznego Kongresu USA). Jak ogłaszano wcześniej, młodego Dumbledore'a zagra Jude Law.

Za kamerą stanie David Yates. Premierę zapowiedziano na 16 listopada 2018.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię