Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Scenariusz+%22Na+skraju+jutra+2%22+gotowy%2C+ale...-135126

Scenariusz "Na skraju jutra 2" gotowy, ale...

  • The Playlist
  • autor: mp
  • Filmy
Doug Liman w jednym z ostatnich wywiadów przypomniał o projekcie, o którym mówi się od lat, ale ostatnio zniknął z mediów. To "Edge of Tomorrow 2", czyli sequel "Na skraju jutra". Liman ogłosił, że scenariusz widowiska jest już gotowy.

6070_1.7.jpg


Niestety nie oznacza to wcale, że prace nad nim wkrótce ruszą. Wszystko przez zapracowane gwiazdy, Toma Cruise'a i Emily Blunt. Obecnie to ten pierwszy jest głównym powodem wstrzymywania projektu. Priorytetem dla niego są bowiem dwie kolejne części cyklu "Mission: Impossible". "Edge of Tomorrow 2" będzie można nakręcić dopiero po zakończeniu przez gwiazdora prac nad tymi filmami.

O czym opowiadać będzie część druga, tego na razie nie wiadomo. W pierwszej rasa obcych, zwanych Mimikami, przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozprzestrzeniła się niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Podpułkownik Bill Cage zostaje rzucony w sam środek misji samobójczej. Cage ginie podczas akcji, zabijając jednego z obcych. Budzi się jednak rankiem w dniu swojej śmierci i jest zmuszony walczyć i umierać... bez końca. Kontakt z kosmitą spowodował, że Cage znalazł się w pętli czasu i został skazany na przeżywanie wciąż tej samej brutalnej walki.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię