Sebastian Stan zastąpi Chrisa Evansa. W filmie Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sebastian+Stan+zast%C4%85pi+Chrisa+Evansa.+W+filmie+Netfliksa-131882
Sebastian Stan zastąpi kumpla z widowisk Marvela, Chrisa Evansa, w filmie Antonia Camposa "The Devil All the Time". Evans musiał opuścić projekt w związku z przyjęciem roli w widowisku "Infinite" oraz produkcją serialu Apple'a "Defending Jacob".

GettyImages-938881874.jpg Getty Images © Bruce Glikas


Film jest ekranizacją książki Donalda Raya Pollocka, której akcja rozgrywa się na prowincji Ohio i Wirginii Zachodniej od zakończenia II wojny światowej do lat 60. ubiegłego wieku. Wśród bohaterów jest Willard Russell, weteran wojny na Pacyfiku, który nie potrafi uratować Charlotte, swojej ukochanej żony od okrutnej śmierci na raka, choć wielokrotnie składa krwawe ofiary w intencji jej ozdrowienia. Jest też małżeństwo Hendersonów, seryjnych zabójców szukających odpowiednich modelek do fotografowania i wypatroszenia. Jest kaznodzieja Roy z jego pająkami i towarzyszący mu kaleki grajek Theodore, którzy również uciekają przed prawem. Jest wreszcie skorumpowany szeryf. W samym centrum wydarzeń znajdzie się zaś Arvin Eugene Russell, syn Willarda i Charlotte, który wyrasta na dobrego, acz gwałtownego mężczyznę.

Projekt powstaje dla platformy Netflix. W gwiazdorskiej obsadzie są m.in.: Tom Holland, Mia Wasikowska, Robert Pattinson i Bill Skarsgård.
Udostępnij: