Serial "Harry Potter" coraz bliżej. Wiemy, kiedy premiera na platformie Max

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Harry+Potter%22+coraz+bli%C5%BCej.+Wiemy%2C+kiedy+premiera-154284
Serial "Harry Potter" coraz bliżej. Wiemy, kiedy premiera na platformie Max
źródło: Materiały prasowe
Wiemy, kiedy wróci Harry Potter - tym razem na małym ekranie. Szef Warner Bros. Discovery David Zaslav zapowiedział, na kiedy planowana jest premiera produkcji, która raz jeszcze opowie historię z książek J.K. Rowling. Serial "Harry Potter" przygotowywany jest z myślą o premierze na platformie Max.
     

Serial "Harry Potter" ma już datę premiery

David Zaslav, szef Warner Bros. Discovery, ujawnił, kiedy planowana jest premiera serialu "Harry Potter" na platformie Max. Projekt zaplanowany jest na siedem sezonów - każdy z nich będzie adaptacją kolejnej książki z popularnego cykli fantasy J.K. Rowling.

Nie wstydzimy się naszej ekscytacji Harrym Potterem, powiedział Zaslav, zaznaczając, że ostatni film z serii o przygodach młodego czarodzieja powstał ponad 12 lat temu. Ujawnił też, że kilka tygodni temu spotkał się z J.K. Rowling, szefem programowym HBO i Max Caseyem Bloysem oraz Channing Dungey, dyrektorką Warner Bros. Television, by omówić projekt.

Spędziliśmy sporo czasu z J.K. i jej zespołem, zdradził Zaslav. Obie strony są zachwycone szansą odświeżenia tej serii. Odbyliśmy świetne dyskusje i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, co nadchodzi. Nie możemy doczekać się, aż podzielimy się z fanami na całym świecie dekadą nowych opowieści.
 
Serial opowie historię Harry'ego Pottera raz jeszcze, z zupełnie nową obsadą. Daniel Radcliffe powiedział w jednym z wywiadów, że "zdecydowanie nie dąży" do tego, by pojawić się w tej produkcji. Na razie nie wiemy, kto będzie showrunnerem, ani kto zagra w serialu.

Zaslav ujawnił, że premiera planowana jest na 2026 rok.

"Na skróty": Przypominamy film "Harry Potter i więzień Azkabanu"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones