Czy "Ted" powróci na ekrany? Decyzja zapadła

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Ted%22+z+nowym+sezonem.+NBCUniversal+podj%C4%99%C5%82o+decyzj%C4%99-155488
Czy "Ted" powróci na ekrany? Decyzja zapadła
Telewizyjne przygody wulgarnego misia doczekają się kontynuacji. Choć NBCUniversal reklamowało swój serial "Ted" jako jednorazowe wydarzenie, teraz zmieniło zdanie. Na potrzeby ich platformy streamingowej Peacock właśnie został zamówiony kolejny sezon.

Do decyzji o kontynuowaniu "Teda" z pewnością przyczyniły się dobre wyniki oglądalności. Od swojej premiery w styczniu tego roku przez kolejne dwa miesiące był najchętniej oglądanym serialem komediowym w Stanach Zjednoczonych. Okazał się też najpopularniejszą produkcją oryginalną platformy Peacock w jej historii.

O czym opowiada serial "Ted"?
Akcja pierwszego, 7-odcinkowego sezonu "Teda" rozgrywa się w 1993 roku, osiem lat po tym, jak mały John w noc wigilijną zamarzył o mówiącym misiu. Na pluszaka spadała wielka sława, która szybko zdążyła przeminąć. Został mu jedynie jego najlepszy przyjaciel, już 16-letni John, który mieszka w Bostonie ze swoimi rodzicami i kuzynką. Ted nie ma może najlepszego wpływu na Johna, ale kiedy przychodzi co do czego, jest on gotów zrobić wszystko, by pomóc swoim bliskim.

W serialu zagrali Max Burkholder ("Parenthood"), Alanna Ubach ("Euforia"), Scott Grimes ("Orville") i Giorgia Whigham (serial "Krzyk").

Twórca filmów i głos Teda Seth MacFarlane jest scenarzystą, reżyserem i producentem serialu. Przy scenariuszu pierwszego sezonu pracowali również Paul Corrigan i Brad Walsh ("Współczesna rodzina").

Pierwszy film o przygodach Teda pojawił się w kinach w 2012 roku i z miejsca stał się kasowym sukcesem – przy budżecie 50 milionów dolarów zarobił ponad dziesięciokrotność tej kwoty. Wypuszczony w roku 2015 sequel poradził sobie nieco słabiej, zarabiając 215 milionów.

Zobacz zwiastun serialu "Ted"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones