Serialowy "Skarb narodów" powiązany z filmami. Justin Bartha powraca

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+%22Skarb+narod%C3%B3w%22+powi%C4%85zany+z+filmami.+Justin+Bartha+powraca-146127
Serialowy "Skarb narodów" powiązany z filmami. Justin Bartha powraca
Wiemy już, w jaki sposób serial "National Treasure" będzie powiązany z filmowym "Skarbem narodów" i jego kontynuacją. Łącznikiem okazuje się postać Rileya Poole'a, w którego ponownie wcieli się Justin Bartha.

Kim jest Riley Poole?Justin Bartha zagrał Rileya w obu kinowych "Skarbach narodów". Na początku jest zwykłym pracownikiem biurowym. Towarzysząc Benowi Gatesowi może w pełni wykorzystać swój komputerowy geniusz. Później napisał książkę o poszukiwaniu skarbu templariuszy i miał problemy z Urzędem Skarbowym, który zarekwirował jego Ferrari na poczet niezapłaconych podatków.

W jaki sposób Riley zostanie włączony do serialu, tego na razie nie wiadomo.


"National Treasure" - o serialuSerial "National Treasure" to rozwinięcie cyklu "Skarb narodów", którego gwiazdą jest Nicolas Cage. Projekt powstaje dla platformy Disney+.

Główną bohaterką serialu jest Jess (Lisette Alexis), beneficjentka przeznaczonego dla imigrantów programu DREAM Act, która usiłuje odkryć tajemnice swojej rodziny i wyrusza w podróż życia. W jej trakcie pozna sekrety z przeszłości i spróbuje uratować amerykański skarb. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków.

W jednej z ról zobaczymy Catherine Zetę-Jones. Aktorka wcieli się w Billie, miliarderkę, czarnorynkową ekspertkę od antyków i poszukiwaczkę skarbów, która żyje według osobistego kodu. Zaczynała jako pozbawiona grosza sierota i samodzielnie zmieniła się w przebiegłą i stylową bizneswoman. Billie jest przyzwyczajona do dostawania tego, co chce – i chce zdobyć skarb. Tym razem nie chodzi jednak o pieniądze.

Zwiastun filmu "Skarb narodów: Księga tajemnic"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones